فوم الاستومری

پخش انواع فومهای لوله ای و ورقه ای الاستومری

فوم الاستومری

عایق الاستومری - عایقEPDM  : این ماده ترکیبی از اتیلن , پروپیلن و داین است . EPDM عایقی مناسب جهت استفاده در مناطق سردسیر است و حتی در دماهای زیر ۳۰ درجه سانتی گراد نیز کارایی دارد .  این عایق در برابر ازن و مواد شیمایی آلی و غیرآلی بسیار مقاوم است . ضعف آن مقاومت کم در برابر مایعات نفتی است.

 

فوم الاستومری

فوم الاستومری

فوم الاستومری

فوم الاستومری

 

فوم الاستومری مانع بسیاری خوبی در مقابل نفوذ بخار و کنترل چگالش محسوب می گردند.

 

فوم الاستومری چیست؟

 

این فوم معمولا در سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات سرمایشی مورد استفاده قرار می گیرد.ساختار فوم الاستومری سلول بسته بوده  و مواد مورد استفاده در آن مقاومت بالایی در مقابل نفوذ رطوبت دارا می باشند.

از فوم الاستومری بعد از محاسبه ضخامت مورد نیاز می توان برای صرفه جویی در مصرف انرژی استفاده نمود.

فوم های الاستومریک در دو نوع رولی و لوله ای از مواد انعطاف پذیر تولید می گردند.فوم های لوله ای جهت اتصال از ۲ لبه بریده می شوند. این فوم ها قبل و یا بعد از عملیات نصب روی قطعات و اتصالات اعمال می شود.فوم های لوله ای در طول، بوسیله چسب متصل می شوند.

فوم های رولی برای نصب قطرهای بزرگ(بالای ۵ اینچ) لوله ها و کانال های تهویه مطبوع مورد استفاده قرار می گیرند.در صورت نیاز می توان این ورق ها را بصورت خود چسب بکار برد.

عایقکاری یک راه حل مناسب برای تضمین بهترین عملکرد پروژه در سیستم می باشد که اگر بدرستی بکار گرفته نشود ممکن است باعث توقف سیستم شده و مشکلات چگالشی به همراه داشته باشد.

مشخصات:

ساختار سلول بسته می تواند بطور کارآمدی مانع از انتقال حرارت گردد.

ضریب انتقال حرارت  ۰.۰۳۲W/m.k

توانایی بالا در جلوگیری از نفوذ بخار

مقاوم در برابر رطوبت

سطح داخلی دارای پوشش ضد بخار می باشد

مقاوم در مقابل آتش

نصب راحت

بدون CFC، HFC، HCFC و یا مواد دیگر حاوی فلوئور، فرمالدئید و گرد و غبار و الیاف