کاسپین پلیمر-اولین لوله فاضلابی پی وی سی سخت سه لایه در ایران

شرکت کاسپین پلیمر در سال ۱۳۸۴ با شماره ثبت ۶۵۸ با دارا بودن یک دهه تحقیقات و تجربیات بر روی پی وی سی و افزودنی­های مناسب آن فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با بهره‌گیری از دانش روز علمی و مهندسی، کادر فنی،‌ مهندسی و تحقیقاتی متخصص و پرسنل مجرب و کارآزموده و همچنین ارتباط با مراکز دانشگاهی و پژوهشی سعی دارد تا علاوه بر فعالیت به عنوان یک واحد تولیدی قدرتمند نقش موثری نیز در ارتقاء دانش پلیمر و جایگاه منطقه‌ای کشور ایفا نماید. شرکت کاسپین پلیمر علاوه بر بومی‌سازی دانش بسیاری از محصولات خود، همکاری‌هایی را نیز به صورت مشترک با محققین آکادمیک انجام می‌دهد که این امر امکان دستیابی به تکنولوژی روز و مراکز تحقیقاتی و صنعتی را برای این شرکت محقق ساخته است.
محصولات و خدمات شرکت کاسپین پلیمر گستره وسیع و متنوعی از صنایع همچون صنایع خودروسازی، فیلم، بسته بندی، پوشش‌دهی، قطعات تزریقی، قطعات الکترونیکی، لوله، پروفیل و دیوارپوش را در بر می‌گیرد. از جمله ویژگی‌های بارز این شرکت که آن را از دیگر شرکت‌ها متمایز می‌سازد بهره‌مندی از ماشین‌آلات تولید پیشرفته و به روز و همچنین تجهزات آزمایشگاهی مدرن می‌باشد، که امکان تولید محصولات متنوع و پیشرفته پلیمری، با حجم تولید بالا و کیفیت مطلوب و مورد نظر مشتری را فراهم می‌سازد.

با توجه به پیشرفت سریع صنایع پلیمر در زمینه‌های مختلف، این شرکت واحد تحقیق و توسعه و همچنین آزمایشگاه خود را به گونه‌ای طراحی و تجهیز نموده است که ضمن بروزسازی محصولات خود چرخه تولید دانش فنی، تولید محصولات پیشرفته و با تکنولوژی روز، و خدمات فنی-مهندسی و مشاوره‌ای پس از فروش را کامل نماید.